Zadzwoń po bezpłatną poradę prawną

Współpraca

Europejskie Centrum Odszkodowań działające na polskim rynku od 2004 roku współpracuje z ponad 30000 Agentów na terenie całego kraju oraz 5000 w kilku innych europejskich krajach.

Współpracując z EuCO, masz możliwość oferowania osobom poszkodowanym w wypadkach lub ich rodzinom pomoc w uzyskaniu godziwego odszkodowania. Jesteśmy organizacją o najwyższej jakości obsługi Klienta w zakresie likwidacji szkód. Dodatkowo, udostępniamy Ci nasz system informatyczny, wspomagający organizację Twojej pracy i rozliczenia między nami. Gwarantujemy gruntowne przeszkolenie oraz satysfakcjonujący system wynagrodzeń

Zaproszenie do współpracy kierujemy do osób pragnących rozpocząć karierę Agenta firmy odszkodowawczej, osób posiadających doświadczenie w pracy z klientami, sprzedażą bezpośrednią, doradztwie, które pragną rozszerzyć zakres swoich usług lub podjąć nową działalność.

Ofertę kierujemy również do aktualnych lub byłych Agentów ubezpieczeniowych oraz byłych Agentów innych firm odszkodowawczych.

Aby zostać naszym Agentem skontaktuj się z nami poprzez adres e-mail: d.m.teams@euco.pl lub telefonicznie: 507 507 118. Możesz także skorzystać z formularza, który znajdziesz tutaj.

Napisz do nas: d.m.teams@euco.pl

Zadzwoń do nas: +48 507 507 118

Zamów bezpłatną rozmowę
close slider