Zadzwoń po bezpłatną poradę prawną

Odszkodowanie z OC za szkodę rzeczową Odszkodowanie z OC za szkodę rzeczową - Dopłacamy do szkód na pojeździe

Wypłacono Ci odszkodowanie?

Od nas dostaniesz dodatkowe pieniądze !

Odkupię twoją szkodę z OC na samochodzie.

(przez 3 lata od zdarzenia)

Zobacz jak to działa

 zadzwoń do nas

 Przekazujesz dokumenty szkody

 Analizujemy Twoją sprawę (bezpłatnie)

 Podpisujemy umowę

 Wypłacamy Ci pieniądze.

Co zyskasz ? – dodatkowe pieniądze

Firma EuCo, jako pierwsza w Polsce, wprowadziła na rynek innowacyjny odkup wierzytelności z tytułu zaniżonych odszkodowań.

Posiadamy bogate doświadczenie w sprawach odszkodowań osobowych i komunikacyjnych. Kwoty jakie dopłacamy są najlepszymi na rynku.

Odkupienie szkody OC – Warszawa

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wypadek w każdym przypadku jest trudnym zdarzeniem. Niestety, towarzystwa ubezpieczeniowe co prawda wypłacają odszkodowania OC za szkody rzeczowe, jednak kwota świadczeń często nie jest dostatecznie wysoka, by pokryć stratę. Nie można się więc dziwić, że Poszkodowany nadal chce otrzymać pieniądze. Nasza kancelaria odszkodowawcza zapewnia, że dzięki nam otrzymasz dodatkową kwotę.

Oferowane przez nas odkupienie szkody  jest skierowane przede wszystkim do osób, które potrzebują szybko otrzymać pieniądze, by naprawić  samochód po szkodzie. W idealnej sytuacji powinna na to wystarczyć kwota wypłacona przez ubezpieczyciela sprawcy, jednak w 99%  jest ona za niska. Z tego powodu zgłoś się do nas –w ciągu kilku dni otrzymasz zaproponowaną przez nas kwotę!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a jednocześnie doskonale wiemy, jakie są oczekiwania osób poszkodowanych. Zapewniamy, że nasza współpraca będzie owocna. Nieprzypadkowo z naszych usług korzysta tak wielu klientów. Dzięki nam Twoje odszkodowanie OC za szkodę rzeczową będzie kompensowało stratę! W każdym przypadku chętnie poznamy specyfikę sprawy, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu. Każdego traktujemy w sposób wyrozumiały i indywidualny. Postaw na najlepsze odkupienie szkody OC.

Zapamiętaj!

Oferujemy najwięcej

Płacimy najszybciej

Obsługujemy najlepiej

Napisz do nas: d.m.teams@euco.pl

Zadzwoń do nas: +48 507 507 118

Zamów bezpłatną rozmowę
close slider