Zadzwoń po bezpłatną poradę prawną

Odszkodowanie za wypadek w pracy Odszkodowanie za wypadek w pracy jest wypłacane z ubezpieczenia OC pracodawcy. Owa polisa ma na celu ochronę odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorcy przed negatywnymi skutkami finansowymi względem tego rodzaju roszczeń. Jeżeli ulegli Państwo wypadkowi przy pracy, to chętnie pomożemy uzyskać najwyższą kwotę odszkodowania!

Kiedy przyznawane jest odszkodowanie za wypadek przy pracy?

Wypadkiem przy pracy jest zdarzenie, które musi spełniać kilka określonych warunków. Przede wszystkim jest to nagłe zdarzenie wywołane zewnętrzną przyczyną, które skutkuje uszczerbkiem na zdrowiu lub śmiercią. Jednocześnie trzeba mieć na uwadze, że świadczenie nie zostanie wypłacone pracownikowi, jeśli wypadek miał miejsce przez zaniedbanie tej osoby. Co istotne, odszkodowanie może otrzymać również człowiek, który zmierzał do lub z pracy.

Odszkodowanie za wypadek przy pracy jest możliwe, jeżeli dotrzymane zostały różnego rodzaju formalności. Chodzi między innymi o zgłoszenie wypadku pracodawcy, ocenie uszczerbku na zdrowiu, opinii na temat następstw owego uszczerbku etc.

Odszkodowanie za wypadek w pracy przysługuje także osobom, które pełnią mandat posła lub senatora, prowadzą działalność pozarolniczą lub współpracują przy niej, są osobami duchownymi. To zaledwie przykłady, ponieważ istnieje wiele wytycznych w tym zakresie. Jeżeli zastanawiają się Państwo, czy dane zdarzenie kwalifikuje się do otrzymania odszkodowania, to chętnie udzielimy odpowiedzi.

Wyższe odszkodowanie za wypadek w Pracy – Warszawa

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wypadek nie jest łatwym zdarzeniem, a jego następstwa mogą na stałe zmniejszyć komfort życia. Z tego powodu warto dochodzić swoich praw, by otrzymać należne ubezpieczenie. Niestety, towarzystwa ubezpieczeniowe często zaniżają kwoty, przez co ostatecznie wyrządzona szkoda nie jest zrekompensowana. Z tego powodu warto dochodzić swoich spraw, korzystając z pomocy profesjonalistów!

EUCO zapewnia, że nasi pracownicy do każdego podchodzą w sposób indywidualny z pełną dozą wyrozumiałości. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie walki o jak najwyższe kwoty odszkodowań, a nasza skuteczność sprawia, że nieprzypadkowo zaufało nam już tylu klientów. Zajmujemy się rzetelnym zbieraniem dowodów, analizą sprawy od podstaw, sprawdzaniem zgodności dokumentów opisujących zdarzenie. Często także reprezentujemy klientów przed sądem i zawsze doprowadzamy sprawę do końca. Chcemy również, by nasi klienci byli świadomi przysługujących im praw, dlatego tłumacząc poszczególne zagadnienia, rezygnujemy z prawniczego żargonu na rzecz jasnego opisania sytuacji.

Niejednokrotnie udawało nam się wywalczyć na rzecz Poszkodowanego o wiele większe odszkodowanie za wypadek w pracy. W Warszawie znajduje się nasza główna siedziba, jednak posiadamy tysiące agentów w całej Polsce, dlatego niezależnie od Państwa lokalizacji – będziemy w stanie pomóc.

Chętnie poznamy specyfikę Państwa wypadku, co pozwoli nam zaplanować strategię. Przypominamy, że pierwsza konsultacja i weryfikacja są darmowe! W razie pytań lub zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas: d.m.teams@euco.pl

Zadzwoń do nas: +48 507 507 118

Zamów bezpłatną rozmowę
close slider