Zadzwoń po bezpłatną poradę prawną

Kapitalizacja renty z OC sprawcy Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy Państwu kapitalizację renty z OC sprawcy. Nasza główna placówka mieści się w Warszawie, jednak nasi liczni agenci pracują na terenie całej Polski.

Renta jest świadczeniem wypłacanym osobom poszkodowanym w wypadku. Ustalona kwota jest wypłacana cyklicznie z OC sprawcy. Ów świadczenie jest nadawane w momencie, kiedy przez dane zdarzenie człowiek nie jest w stanie wykonywać dotychczasowego zawodu, a także w przypadku znacznego zwiększenia potrzeb życiowych. Jednocześnie warto wspomnieć, że istnieje możliwość uzyskania kapitalizacji.

Czym jest kapitalizacja renty z OC sprawcy?

Kapitalizacja renty z OC sprawcy to zamiana planowanych na przestrzeni czasu świadczeń na jednorazowe odszkodowanie. Trzeba jednocześnie wiedzieć, że Poszkodowany musi mieć do tego ważny powód. Jest to więc najczęściej możliwe w sytuacjach, kiedy dany człowiek dzięki jednorazowemu, wyższemu świadczeniu będzie w stanie wykonywać zawód. Kodeks cywilny podaje, jako szczególny przykład sytuację osoby, która stała się inwalidą, jednak odszkodowanie pomaga znaleźć jej nowy zawód. Można to rozumieć, jako np. kupno implantu, wykonanie przeszczepu, które zwiększą sprawność poszkodowanego.

Rolą poszkodowanego jest więc szczegółowe opisanie, dlaczego jednorazowe świadczenie będzie lepszym dla niego rozwiązaniem. Argumenty powinny wyjaśniać zapewnienie bieżących oraz przyszłych potrzeb.

Szybka kapitalizacja renty z OC sprawcy – Warszawa

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prawo bywa zawiłe, a stan zdrowia często utrudnia codzienne funkcjonowanie. Z tego powodu zawsze jesteśmy w pełni wyrozumiali. Europejskie Centrum Odszkodowań posiada wieloletnie doświadczenie, co pozwala szybko doprowadzić do pożądanego efektu danego postępowania na rzecz Poszkodowanego. I to z najlepszym skutkiem! Zapewniamy Państwa, że z naszą pomocą kapitalizacja renty z OC sprawcy potrwa możliwie jak najkrócej. Naszym głównym celem jest przede wszystkim Państwa zadowolenie ze współpracy, dlatego wszystkie działania podejmujemy z perspektywy na dobro klienta. Będziemy Państwa reprezentować przed sądem i doprowadzimy sprawę do końca. Wyróżnia nas profesjonalizm i przyjazne podejście do klienta. Często zdarza nam się rezygnować ze skomplikowanego żargonu prawniczego na rzecz prostego wyjaśnienia, jakie są prawa i możliwości osoby poszkodowanej. Pragniemy zaznaczyć, że konsultacja z naszym agentem jest darmowa. Dzięki temu możemy Państwu pomóc niezależnie od sytuacji finansowej! W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie udzielimy odpowiedzi i poznamy charakterystykę Państwa sytuacji, co pozwoli nam przygotować strategię działania i jej perspektywy.

Napisz do nas: d.m.teams@euco.pl

Zadzwoń do nas: +48 507 507 118

Zamów bezpłatną rozmowę
close slider